ÜRÜNLERİMİZ

Doktor Derim ürünleri sadece bilimsel araştırmalar bağlı olan ve bu sebeple ürünlerin sürekli araştırma, geliştirmeye tabi tutulan firmların Türkiye temsilciliğini yapmayı prensip edinmiştir

-->

Hakkımızda

Doktor Derim Ltd Şti. tüm yaş meyve ve sebze ihracatçılarına, sadece ticari kaygılar gütmeksizin, onlar ile sürekli ve yakın işbirliğinde bulunarak müşterilerinin gerçek ihtiyaçlarının tespitine çalışarak ve ancak bu ihtiyaçlar doğrultusunda çözüm üretmektedir bu yolda ticari yaklaşımlar getirecektir.

Elindeki tüm geniş BİLGİ kaynaklarını ve edinilmiş sektörel tecrübelerini müşterilerinin hizmetine sunarak, Dünya’da sektörümüzü ilgilendiren tüm trend ve gelişmelerden müşterilerini haberdar etmek için çalışmaktadır.

Temsil ettiği şirketlerin hasat sonrası ürünlerinin en doğru ve etkin kullanımı için sektörün tüm paydaşlarına eğitim ve bilgilendirme desteği vermektedir.

Doktor Derim Ltd Şti, öncelikli misyonunu, sebze ve meyvelerin bahçeden sofraya kadar olan çağımızın vazgeçilmez gelişme modeli olan güncel BİLGİLER ve TEKNOLOJİLERİN yakından takip edilmesi gereğini, sektör adına yerine getirerek, bu birikimlerini sektör paydaşlarına en etkin ve en uygulanabilir şekilde aktarmak olarak belirlemiştir.

Çözüm Ortaklarımız

Doktor Derim Olarak ürünlermizin arkasındayız . Temsilcisi olduğumuz firmaların arge çalışmalarını takip ederek size en doğru ve en güvenilir ürünleri sunmaktayız

Copyright 2017 © Doktor Derim
powered by Pia Creative