Dünya’ nın narenciye üretimi konusundaki lider ülkelerden biri olan İspanya‘nın köklü ve mucit karakterli firması Productos Citrosol SA nin , “CİTROSOL” markası ile üretmiş olduğu , narenciye yüzey kaplama malzemelerini (mumlar) ve paketleme evleri ve hatlarının dezenfeksiyonunda kullanılan hasat sonrası dezenfektanlarını, 2005 senesinden bugüne büyük bir güven ile gurur ile sektörümüzün hizmetine sunmaktayız.

Kaplama malzemelerinin imalat kombinasyonlarının, yüzeyi kaplanacak narenciye meyvesinin çeşidine (Limon portakal mandalina ve greyfurt) ve hasat dönemine (erken orta ve geç dönem) göre farklılıklar göstermesi gerekmektedir. Polietilen, Karnauba ve Shellac isimli hammaddelerin farklı % lik değerlerde kombinasyonu ile imal edilen farklı türdeki mumlar, meyvenin ve prosesin ihtiyacına göre DOĞRU OLARAK seçilmelidir. Örneğin erken dönem satsuma da amiral ürünümüz olan Citrosol AKV nin tartışılmaz başarısı bu nedenledir.
Teknik ve bilimsel yetkinlikteki ekibimiz, ihraç edilecek narenciye meyvenizin ticari ömrünü uzatmak ve varış noktasında başarılı bir şekilde satışını temin edecek şekilde, en uygun olan uygulamalara tabi tutulması için sizlerin, üretim süreçlerinizi denetleyip yönlendirebilecek ve karakterize edebilecek yüksek bilgi ve kapasiteye sahiptir.
Öncelikle meyve işleme prosesinizi yerinde inceleyerek, muhtemel aksaklıkların teşhisini koyarak, ardından hasat sonrası süreçleriniz için ilgili “İyileştirme Planını” bir bütün olarak oluşturabilmekteyiz.

İyileştirme önerilerimizin uygulanması ile birçok işletmenin meyvelerinin, varış noktasındaki kalite seviyesinin doğrudan etkilendiğini mutluluk ve gururla ifade edebiliriz.
Bu çalışmalar için danışma hattımızı aramanız yeterli olacaktır. Bizi arayın.

Request a Call Back

  Category Services

   Contact us

   • Ceo:
   • Phone:
    0533 613 67 46
   • Location:
   • Email:

   Type what you are searching for:

   YOUR CART

   No products in the cart.

   X
   Open chat
   1
   Yardıma mı ihtiyacın var?
   Scan the code
   Merhaba 👋
   Size nasıl yardımcı olabiliriz?